Etyka

Etyka

Centrum Windykacji LEX dysponuje doświadczoną kadrą, odpowiednią infrastrukturą teleinformatyczną,  zapewniającą sprawną, szybką i skuteczną obsługę wierzytelności. Stosowane przez nas procedury obsługi spełniają wszelkie wymogi przepisów prawa, ochrony danych osobowych oraz zasad etyki branży windykacyjnej.

Obsługą wierzytelności zajmuje się wykwalifikowana kadra specjalistów, wywodzących się z ogólnopolskich firm windykacyjnych i finansowych. Na tej bazie  zbudowany został  sprawny  i efektywny zespół pracowników, którego głównym celem jest jak najszybsze odzyskanie należności.   Nasi windykatorzy w pełni zachowują obowiązujące branżowe zasady etyczne oraz zapewniają gwarancję pełnej ochrony informacji uzyskanych w toku postępowania windykacyjnego.

W swojej działalności zawodowej przestrzegamy obowiązujących na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej przepisów prawa oraz zasad i norm postępowania ujętych w Zasadach Dobrych Praktyk Windykacyjnych Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz Zasad Etyki Branży Windykacyjnej  Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, które to zarazem wyznaczają standardy etyczne podejmowanych czynności i zachowań windykacyjnych.

Nadmieniamy, że Zasady Dobrych Praktyk Windykacyjnych Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, które powstały i zostały przyjęty do stosowania przez większość firm z branży windykacyjnej przed kilku laty, były współtworzone przez naszych pracowników.

Warto nam zaufać!

Najlepsza windykacja Gdynia, Gdańsk, woj. pomorskie.

  Formularz kontaktowy


  Centrum Windykacji LEX Sp. z o.o.

  ul. Chłopska 53, 80-350 Gdańsk

  + 48 794 000 049

  + 48 58 660 70 70

  biuro@lexwindykacja.pl

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Windykacji LEX Sp. z o.o.. Przeczytaj Politykę prywatności i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.