Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką prywatności AKCEPTUJE

Aby oglądać animacje flash na tej stronie potrzebujesz najnowszego Flash player 9.0.

Get Adobe Flash player

Zgłoszenie problemu – oferta LEX
Akceptacja oferty i podpisanie umowy
Kontakt z dłużnikiem
Zawarcie ugody z dłużnikiem
Wizyta u dłużnika
Sprawdzenia w bazach dłużników
Sprawdzenia stanu majątkowego
Skierowanie sprawy do sądu
Uzyskanie nakazu zapłaty (wyroku)
Nadzór nad egzekucją komorniczą
Giełda Wierzytelności
zobacz referencje

InfoMonitor InfoMonitor

#1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1
#1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1

Jak dzialamy


Spółka dysponuje doświadczoną kadrą, odpowiednią infrastrukturą teleinformatyczną,  zapewniającą prawną, szybką i skuteczną obsługę wierzytelności. Stosowane przez nas procedury obsługi spełniają wszelkie wymogi przepisów prawa, ochrony danych osobowych oraz zasad etyki branży windykacyjnej.

Obsługą wierzytelności zajmuje się wykwalifikowana kadra specjalistów, wywodzących się z ogólnopolskich firm windykacyjnych i finansowych. Na tej bazie  zbudowany został  sprawny  i efektywny zespół pracowników, którego głównym celem jest jak najszybsze odzyskanie należności.   Nasi windykatorzy w pełni zachowują obowiązujące branżowe zasady etyczne oraz zapewniają gwarancję pełnej ochrony informacji uzyskanych w toku postępowania windykacyjnego.

W swojej działalności zawodowej przestrzegamy obowiązujących na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej przepisów prawa oraz zasad i norm postępowania ujętych w Zasadach Dobrych Praktyk Windykacyjnych Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz Zasad Etyki Branży Windykacyjnej  Polskiego Związku Windykacji, które to zarazem wyznaczają standardy etyczne podejmowanych czynności i zachowań windykacyjnych.

Nadmieniamy, że Zasady Dobrych Praktyk Windykacyjnych Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, które powstały i zostały przyjęty do stosowania przez większość firm z branży windykacyjnej przed kilku laty, były współtworzone przez naszych pracowników.

 

 

Warto nam zaufać!

Najlepsza windykacja Gdynia, Gdańsk, woj. pomorskie.

copyright by Lex Windykacja © » Polityka prywatności