Aby oglądać animacje flash na tej stronie potrzebujesz najnowszego Flash player 9.0.

Get Adobe Flash player

Zgłoszenie problemu – oferta LEX
Akceptacja oferty i podpisanie umowy
Kontakt z dłużnikiem
Zawarcie ugody z dłużnikiem
Wizyta u dłużnika
Sprawdzenia w bazach dłużników
Sprawdzenia stanu majątkowego
Skierowanie sprawy do sądu
Uzyskanie nakazu zapłaty (wyroku)
Nadzór nad egzekucją komorniczą
Giełda Wierzytelności
zobacz referencje

InfoMonitor InfoMonitor

#1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1
#1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1 #1

Praca

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowiska:

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TELEFONICZNEJ

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole

Dołącz do nas, jeżeli jesteś otwarty na zmiany i wyzwania, lubisz pracę w zespole, posiadasz zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, potrafisz obsługiwać komputer.

Mile widziane będzie doświadczenie w prowadzeniu negocjacji telefonicznych.

Warto nam zaufać!

Najlepsza windykacja Gdynia, Gdańsk, woj. pomorskie.

INFORMATYK

dsdsds

WINDYKATOR TERENOWY

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w windykacji terenowej
  • zdolności negocjacyjne
  • posiadanie własnego samochodu
  • umiejętność obsługi komputera

Zadania:

  • bezpośrednie nawiązywanie kontaktu z dłużnikami na powierzonym terenie
  • negocjowanie warunków spłaty zadłużenia

Oferujemy:

  • współpracę z nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą windykacyjną

Prześlij swoją aplikację na adres e-mail: biuro@lexwindykacja.pl